Monorierdő honlapja Ökoiskola honlapja SZK honlapja

Videók

Az itt megjelenő linkek mind a YouTube nevű videómegosztóra vezetnek, az iskola hivatalos csatornájára. A gombra kattintva a videó egy új lapon fog megnyílni. Az iskola hivatalos csatornáján lényegesen több videó található, mint az itteni válogatásban, így érdemes ellátogatni oda.

Mobilnettel netezők figyelem: a YouTube-on való videózás jelentősen nagyobb adatforgalmat generál, mint az átlagos honlapok böngészése!
Az iskola hivatalos YouTube csatornája

2017
❖ December 22. - Karácsonyi ünnepség. Betanította Békési Ildikó, Greksa Lászlóné. ❖ December 06. - Mikulás műsor az alsó tagozatnak. Betanította Kostecki Zsuzsanna, Magdó Levente, Papp Alexandra. ❖ Október 20. - Október 23-i megemlékezés. Betanította File Irén. ❖ Június 19. - A 4.a osztályosok tanévzáró műsora. Betanította Rosta Lászlóné (Kati néni). ❖ Március 29. - "Tavaszi szél vizet áraszt" területi népdaléneklési verseny az Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskolában. Énekel Szalai Richárd 2.b. ❖ Március 29. - "Tavaszi szél vizet áraszt" területi népdaléneklési verseny az Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskolában. Énekel Pergel Hanna Léna 3.a. ❖ Március 29. - "Tavaszi szél vizet áraszt" területi népdaléneklési verseny az Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskolában. Énekel Mező Laura, Pásztor Alexa, Pergel Hanna Léna, Székely Nóra, Udvari Boglárka 3.as tanulók. ❖ Március 14. - Iskolai ünnepség a 6. évfolyam előadásában. ❖ Március 6. - A Föld nemzeti parkjai projekthét megnyitója. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 5.a. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 6.a. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 6.b. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 7.a. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 7.b. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 8.a. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 8.a diasora. ❖ Február 17. - Felsős farsang: 8.b. ❖ Február 17. - Felsős farsang: Holdfény Aerobic Tánccsoport. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 1.a. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 1.b. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 2.a. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 2.b. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 3.a. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 4.a. ❖ Február 10. - Alsós farsang: 4.b.