Monorierdei Fekete István Általános Iskola
Monorierdő honlapja Ökoiskola honlapja SZK honlapja

Végzett tanulóink

„…Minden örökös vizsga: Élet…
Hozzá Erőt és Sikert kívánok Néked
Vizsgák előtt – és vizsgák után!”

/Fekete István/

Az iskola végzett tanulói 1927 – napjainkig

A névsor nem teljes, ugyanis sajnálatos módon az 1929 – 1930. év és a 1946. év anyakönyvei elvesztek. 1941 – ben, és 1942 – ben nincs végzős osztály, mert 1940/41 – es tanévben az iskola 8 évfolyamossá bővült. Továbbá a háborús évben beírt 17 tanulóból mulasztásaik miatt egy sem volt osztályozható.

2018
A
Ofő: Korbely Réka
Böjte Petra Anikó
Dávid Viktória Elizabet
Haller Ferenc
Jangyik Márk Csaba
Juhász Zsóka
Kolompár Vivien Klaudia
Kovács Krisztián
Lénárt Éva Nikolett
Lendér Csaba Zsolt
Lukács Noémi
Miklós Nóra
Nyerlucz Dzsenifer
Orosz Krisztofer
Stefaits Edina
Szabó Erik Krisztián
Szlifka Szilvia
Szűcs Lili
Tóth Albert
Turcsik Patrik Viktor
Turi Levente Bence
2017
A
Ofő: Magdó Levente
Czakó Erika
Czenner Gergely
Csorba Valentína
Halgas Ádám
Halgas Virág
Kardos Dominik György
Kele Dóra Titanilla
Lőcsei Bence
Micsa Rebeka Katalin
Noszka Olimpia Elvira
Pásztor Attila
Papp Jázmin
Turcsán Martin Miklós
B
Ofő: Kosteczki Zsuzsanna
Bajári Nikoletta Terézia
Barna Fruzsina Tímea
Barna Melinda
Boros Anita
Demkó Gábor
Dzsupin Dávid
Jámbor Gergő
Kalina Viktória
Kincses Tamara
Kovács Kristóf
Lengyel Zsófia Noémi
Németh Kristóf
Polgár Bianka
Sallai Tamás
Tóth Vivien
Vastag Edina
2016
A
Ofő: File Irén
Benedek Csaba Márk
Bogáti Katalin
Boldizsár Márk
Csólig Bianka
Jakócs Zsuzsanna Orsolya
Kucsera Kevin
Lakatos Éva
Mogyorósi Stefánia
Nagy Kristóf János
Orosz Vivien Ramóna
Pálvölgyi Mónika Erzsébet
Szabados Krisztián Gábor
Varga Csaba Koppány
B
Ofő: Füzesi Péterné
Almási Viktória
Badacsonyi Lóránt Koppány
Barna Ildikó
Dombi Mercédesz Alexa
Fehér Kata
Gulyás Ödön László
Juhász Emília
Kontrás Adrienn
Kozma Vanessza
Lendér Szabina Krisztina
Nikoletti Viktória
Péter Attila László
Szuhi Krisztián György
Tóth András
Török Tamás Márk
Vaszi Márk
Vörösmarthy Tivadar Balázs
Zsolnai Krisztián Viktor
2015
A
Ofő: Fényes Bata Anna
Bogáti Árpád István
Dobó Roland
Dobos Martin
Humenszki Szabina
Lendér Tünde Viktória
Pálvölgyi Dániel
Pozbai Domitilla
Rácz László Dávid
Rostás Szabolcs
Szlifka Vivien
Sztratyinszki Márk
Varga Márk
Vizi Melinda
B
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Bársony Norbert Sándor
Bódi Ernő
Boros Tünde
Böjte Ádám János
Demkó Dóra
Dombi Viktor Alex
Ésik Brigitta
Főcze Erzsébet
Gáspár Bettina
Gombos Miklós Ferenc
Kenyeres Hunor
Rajcsányi Milán Do Van
Rizmajer Petra
Szabó Dávid
Szekeres Levente Milán
Vilcsek Virág Petra
Zatykó Tamás Mihály
2014
A
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Antalicz Klaudia Ivett
Babicz Viktor
Fehér Alexandra
Gargya Róbert
Murárik Vanda
Orosz Adrián
Orosz Attila
Polgár Ivett
Puskás Petra
Tóth Szebasztián
Vaszi Vivien
B
Ofő: Matz Róbert
Barna Dávid
Barna Gábor
Dankó Dominik
Gáspár Dániel
Horsik Jázmin Zsuzsanna
Jáger Krisztina
Jancsovics Vanessza
Kasper Botond
Kolompár Márk
Konczi Vivien
Kovács Patrícia Bianka
Lengyel János Richard
Molnár Dániel
Molnár Tamás Ádám
Thalmayer Tímea
Tóth Attila
Tóth Fruzsina
2013
A
Ofő: Kosteczky Zsuzsanna
Csillag Katalin
Gáspár Krisztián Imre
Horsik Tamás János
Kanalas Erzsébet
Katona Gergely György
Koleff Klaudia Rozália
Lovas Levente
Magócsi Márk Károly
Nolepa Mónika
Nyerlucz Zoltán
Oláh Roland
Polgár Patrik
Szomjú Dominika
Szűcs Szilárd Márk
Varga Titusz
B
Ofő: Magdó Levente
Badacsonyi Botond
Diós Denisz
Hadik- Barkóczy Szimonetta
Haller Virág
Hochstein Mercédesz
Horváth Patrik
Kalucza Szabina
Kanalas Vivien
Kontra Károly Péter
Kupai József
Nagy Patrik Milán
Noszka Krisztián Lajos
Párizs Csongor József
Pozsár Péter
Vajkai Tibor
2012
A
Ofő: Devecz Gyuláné
Csapó Csenge
Ésik Vivien
Fótos Bálint Dániel
Gáspár Gergő
Gergely Tibor Márton
Gonda Péter
Kupai Ibolya
Major Vivien
Mazim Adrienn
Mogyorósi Márk Zoltán
Mogyorósi Roland Ferenc
Orosz Viktória
Pap Ferenc
Sas Ildikó Vivien
Sebán Zsófia
Szemők Barbara
Turányi Sándor
B
Ofő: Kozák Mária
Albrecht József Dániel
Babicz Vivien
Darázs György
Hajdú Viktor László
Humenszki Ágnes
Juhász Mónika Ilona
Kurucz Fanni
Molnár Dávid László
Szalkai Zsolt
Szucsányi Zoltán
Tóth Roland
Tuska Balázs
2011
A
Ofő: Fényes Bata Anna
Gargya Tibor
Hadik Barkóczy Patrícia
Hajdú Noémi
Halmai Sándor
Horváth Xénia
Ignácz Elvira
Knul Vivien
Lőrincz Antal
Molnár Viktória
Nagy Dávid Alex
Nagy Krisztina Fruzsina
Radványi Alexandra Kata
Zakota János
B
Ofő: Bobrás Elvira
Bazsó Andrea
Benedek Roland
Bódi Ádám
Császár András Dániel
Hajdú Erik Bendegúz
Koleff Sándor Miklós
Kürtösi Ádám
Molnár Csilla Noémi
Nagy Péter Martin
Németh Vanessza
Orosz János
Párizs Benjamin Gábor
Polgár Regina
Vass Attila
2010
A
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Almásy Alexandra Katalin
Antalka Botond
Babicz Balázs
Balla Tibor
Bátonyi Roland
Darázs Mendi
Fodor Anikó Dóra
Gargya Tímea
Hochstein Erzsébet
Jeges Evelin
Kalucza Kitti
Kanalas Julianna
Kemény Dávid
Kozma Mercédesz
Kupai Gyula
Melnikov Vivien
Murárik Barbara
Ötvös Adrienn Kitty
Sulán Zsolt
Szalkai Fruzsina
Torma Kitti
B
Ofő: Matz Róbert
Bana Dániel Dominik
Borsi Tamás
Dari Rolland
Farkas Ibolya Mária
Farkas Krisztián Alex
Gáspár Richard Zoltán
Herédi Milán
Juhász Ferenc
Juhász Gusztáv
Kemenczés Márton
Kotyinszki Nikoletta
Mitró Melánia Katalin
Murárik István
Németh Zoltán
Szomjú Alexandra
Szuhi Attila Balázs
Turányi Csilla Éva
Ulicska Krisztián Géza
2009
A
Ofő: Magdó Levente
Dodó Zsolt
Ecsedi Alexandra
Fehér Nikoletta
Gáspár Cintia
Hajdú Alexandra
Horváth Gábor
Humenszki Barbara
Jeruska Viktória Mária
Juhász Barnabás
Kucsera Regina Mária
Mányi József
Márton Csaba
Mazim Márk
Misányi Zsanett
Nagy István Krisztián
Pásztor Martin Márk
Sebán Gyöngyvér
Szabó Alexandra
Szemők Roland József
Varga Roland
Vass Anikó
B
Ofő: Kosteczky Zsuzsanna
Berényi Tamás
Csólig Kinga
Fehér Tamás
Frőhner Evelyn
Gargya László
Hajba László Dávid
Horváth Dóra
Korondi Renáta
László Nikolett
Molnár Viktória
Morvai Gábor
Puskás Károly
Radványi Dávid
Sáránszki Bernadett
Sas Ivett Rebeka
Silberer Richárd
Takács Zoltán József
Torony Krisztián
Varga Dezső
2008
A
Ofő: Sági Anikó
Bíber Arnold András
Bódi Márta
Bodó Hajnalka
Botos Dániel György
Csorba Anett Ivett
Csotye Norbert
Dobó Dávid
Gazda Tamás
Gurbai Szilárd
Hajdu Zsolt
Hochstein Mónika
Katona Bernadett Krisztina
Koch Nikolett
Kocsis Bernadett
Kovács Krisztián
Molnár László
Nagy Réka
Nyerlucz Hajnalka
Pálinkás István
Stojka Barbara
Vikartoczky Krisztofer József
B
Ofő: Kozák Mária
Barcsai Richárd
Csotye György
Dari Levente
Farkas Zoltán
Frank Richárd Bence
Hochstein Erika
Jangyik László
Jarábik Szilvia
Juhász Dávid
Kozma Nikolet
Lengyel Zoltán
Nagy Márk
Nyerlucz Mihály
Rostás Péter
Szucsányi Róbert
Tallódi Cintia
Tokovszki Vivien
TóthTamara
2007
A
Ofő: Nagy Renáta
Bános Veronika Evelin
Barcsai Nikolett
Bodó Gyöngyi
Dobó Márton
Gargya János
Geréd Erzsébet
Herédi Benjámin
Koch Ádám
Kucsera Antónia
Laczkó Pál Tamás
Mahalek István
Máté Márk
Seprenyi Bettina
Szabó József
Szaszkó Csilla
Turcsányi Diána
Udvari Norbert
Visegrádi Vivien
B
Ofő: Borbás Elvira
Baranyi Géza
Barna Péter
Bátonyi Szilvia
Bori Tamás
Domján Bernadett
+ Fehér Henrik
Halgas Eszter
Jeges Adrien
Józsa Adrien Anita
Józsa Márta Melinda
Kajtár Dóra
Kocsis Tamás
Lomen Katalin
Mányi Tünde
Morvai Vivien
Nyerlucz Mária
Párizs Gergő
Regián Richárd
Sosovicska Brigitta
Szabó Csilla
Speciális tagozat
Ofő: Nádasdi Tamásné
Kolompár Attila
2006
A
Ofő: Matz Róbert
Bácsi Anett
Bódi Tímea
Bogáti Melinda
Buda Dávid
Fehér Gábor
Frőhner Roland
Fűri Ákos
Hajdu Klaudia
Karsai Richárd
Mahalek Dávid
Micsa János
Micsu Nikoletta Cintia
Mohácsi Márta
Nagy Ibolya
Polgár Szabolcs
Pribelszki Norbert
Sas Gábor
Sebán Szilvia
Szabó Anita
Tóth Alexandra
B
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Babicz Márk
Balogh Szabolcs
Centgráf Rita
Csapó Kitti
Dunajcsik Nikolett Noémi
Fekete Attila
Fekete Éva
Humenszki Éva
Juhász Gabriella
Jutas Jószef
Kálmán Mihály
Márton Zsolt Mátyás
Mlinárcsek Tamás
Nógrádi Noémi
Pálinkás Zsolt
Pozbai Evelin
Pozbai Tibor
Rigó Vivien
Szabó Katalin
Tari Gergő
Weisz Norbert Attila
Speciális tagozat
Ofő: Kelemen Veronika
Kolompár Attila
2005
A
Ofő: László Jánosné
Babicz Tibor
Bodóczki Barbara
Duhaj Róbert
Kanalas Rozália
Nagy Zsanett
Ottohál Éva
Párizs Veronika Vivien
Petrányi Szilvia
Sándor Otília
Sáránszki Kitti
Szemők Renáta
Szucsányi László
Szűcs László
Varga Gyula
Vízner Dávid
B
Ofő: Szabóné Tóth Julianna
Bárczi Melinda
Dorkovics Richárd
Fehér Imre
Fejes Anita
Jámbor Gyula
Kovács Tamás
Kupai Györgyi
Mező Lajos
Nagy Attila
Nyerlucz Julianna
Orosi Bonaventúra
Pásztor Csaba
Szőcs Tibor
Torma Melinda
Udvari Zoltán
Zsákai Fruzsina
Varga Attila
2004
A
Ofő: Kozák Mária
Bene Zoltán
Bujdos Szabolcs
Csúvár Tamás
Dohány Erzsébet
Fekete Beáta
Gargya Csilla
Gargya Renáta
Horváth Ádám
Imrik Kitti
Kéri Andrea
Kiss Csaba
Lengyel Gabriella
Murzsa Zsanett
Nyerlucz Erzsébet
Nyerlucz Ilona
Szerencsés Ferenc
Tihon Gábor
Varga Dezső
B
Ofő: Sági Anikó
Antalics Diána
Bedő Tibor
Benedikti Erzsébet
Dóri Milán
Duchaj Róbert
Ecsedi Bernadett
Hajdú Tamás
Halgas Péter
Juhász Éva
Koczó Gábor
Komár Krisztián
Kürtösi Károly
Lólé Gabriella
Máji Zoltán
Nagy Barbara
Németh Tamás
Pál Orsolya
Rostás Sándor
Takács János
Speciális tagozat
Ofő: Kelemen Veronika
Székely Róbert
2003
A
Ofő: Borbás Elvira
Baranyai László
Ecsedi Alexandra
Emmer Szabina
Garamvölgyi Gábor
Hajdú Zoltán
Huszák Katalin
Juhász Dániel
Koleff Attila
Leé Gergely
Nagy Attila
Ottohál László Vilmos
Papp Attila
Perczel Szandra
Sáránszki Gergő
Szalkai Ágnes
Takács István
Tóth Sándor
Vad Rózsa
B
Ofő: Kostecki Zsuzsanna
Adámy Mercédesz
Bognár Tamás Dániel
Dobos Sándor
Gecser Gergő
Koday Tibor
Kovács Tibor
Kövér Tibor
Kucsera Edina
Laczkó Mariann
Lendér Mónika
Lólé Marianna
Nyerlucz József
Nyerlucz Mónika
Pálvölgyi László
Szaszkó Zsanett
Szász Norbert
Szebellédi Pálma
Túri Ádám
Varga Ildikó
Speciális tagozat
Ofő: Kelemen Veronika
Bódi Ildikó
2002
A
Ofő: Matz Róbert
Adámy János
Babicz Barbara
Borbás Viktor
Csóka Géza
Csúvár Beatrix
Ecsedy Balázs
Fehér Rózsa
Fodor Nikolett
Holinger Miklós István
Jarábik Nikoletta
Kecskeméti Dániel
Kele Károly
Kovács Renáta
Kürti Gábor
Lencsés Viktória
Lukács Gabriella
Major Erzsébet
Misányi Erika
Nagy László
Nagy Tímea
Pozbai Nikoletta
Silman Tamás
Szabó Ádám
Szendrei Tibor
Túri István Balázs
Végh Anna Barbara
Speciális tagozat
Ofő: Maiguth Józsefné
Székely Zsolt
2001
A
Ofő: László Jánosné
Bajkai Viktor
Bata Renáta
Dobó Gabriella
Frank Beatrix
Huszár Ferenc
Juhász Tibor
Kiss Sándor
Kosztyú Dezső
Kucsera Sándor
Nagy Sándor
Nagy Zsolt
Poczók Marianna
Soltész István
Székely Mária
Szó Piroska
Tallódi Zoltán
Urbán János
Visegrádi Gergely
Zakota Hajnalka
B
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Barcsai Melinda
Barna László
Burián Gergő
Benedikti Tünde
Gáspár Tímea
Kanalas Beáta
Kiss Gábor
Koczó István
Kövér Árpád
Kürti Beatrix
Minda Mónika
Polgár Petra
Schnébli Tímea
Szabó Brigitta
Szűcs Sándor
Tóth Orsolya
Udvari Anett
Varga Anikó
Varga Tamás
Vetési Gergely
2000
A
Ofő: Kozák Mária
Bácsi Mihály
Baranyai Julianna
Becze Szilvia
Czövek János
Dudás Tibor
Izmán Gyöngyi
Kalmár Judit
Kanalas Beáta
Komáromi Éva
Nemes Péter
Nix Henrik
Pál György
Pálinkás Melinda
Szegedi Koppány
Veszelka Zsolt
B
Ofő: Sági Anikó
Bácsi Ivett
Bednárik István
Csillag Zsolt
Dohány József
Duchaj Dorottya
Fazakas Csaba
Hamad Mabruka
Kéri Nikolett
Kövér Zsolt
Kulcsár Sándor
Mihály Szende
Ötvös Gréta
Pályi Attila
Vad Szilárd
Valasek Adrienn
Varga Norbert
Várkonyi Tamás
1999
A
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Baranyai Csaba
Bernula Rita
Bogáti Éva
Dobó István
Fodor Adrienn
Juhász Gábor
Kifut Károly
Kollár Tamás
Lezsovits József
Léja Erzsébet
Loderer Adrienn
Nógrádi Mónika
Polgár Anett
Szalai Balázs
Udvari Roland
Varga Eszter
Várkonyi Erika
B
Ofő: Borbás Elvira
Babicz Károly
Balázs Viktória
Bán Andrea
Bula Beáta
Burián Mátyás
Ecsedy István
Farkas Bertalan
Kristófik Andrea
Kucsera Adél
Major Rita
Nagy Ágnes
Nagy György Krisztián
Pál Emese
Pereczes Róbert
Rácz Éva
Szűcs Nikoletta
Tallódi János
Zverencz Zsolt
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Jangyik Tamás
1998
A
Ofő: Matz Róbert
Bíró László
Duhaj György
Gáspár Beatrix
Iváncsi Zsuzsanna
Kiss Brigitta
Kocsány Gábor
Koczó Katalin
Koday Melinda
Kővári László
Krizsán Péter
Lendér Zsolt
Orosi Nikoletta
Pál Attila
Papp László
Papp Natália
Pereczes Péter
Sáránszki Orsolya
Szabó Andrea
Szabó Zsanett
Szentesi József
Tokovszki Lívia
Tolnai Tímea
Varga Dániel
Varga Judit
1997
A
Ofő: Bata Anna
Ábri Szilvia
Ágoston Mónika
Bajkai István
Baranyai Krisztina
Barcsai Jácint
Holecz Attila
Kaibás Lóránt
Kajos Edina
Kalmár István
Kanalas Julianna
Léja János
Nyerlucz Erzsébet
Palugyai Richárd
Papp József
Horváth Ottó
Veres Éva
B
Ofő: Blaskó Mihály
Baranyai Tamás
Bréda Attila
Bula Terézia
Czimrák Nikoletta
Farkas Anett
Keve Mónika
Kifut Tibor
Kiss Georgina
Kövér Gábor
Kristófik Krisztina
Kulcsár Erzsébet
Leé Brigitta
Lőrincz Adrienn
Méhész Melinda
Mohácsi Zsolt
Nagy Ágnes
Pálinkás Melinda
Szabó Andrea
Török Buzdug Levente
Urbán Enikő
1996
A
Ofő: Rétvári Mónika
Benedikti Barbara
Dzsupin Krisztián
Ecsedy Orsolya
Hajdú Gábor
Juhász József
Lehoczki Andrea
Papp Gábor
Pirót Éva
Rostás Gyula
Szabó Balázs
Csáti Anikó
Kovács Angéla
Simon Viktória
B
Ofő: Pálné Gelniczky Mária
Batta Zoltán
Benedikti Sándor
Hajnal József
Horváth Márta
Hübs Zoltán
Kovács Krisztián
László János
Loderer Alexandra
Magó Szidónia Mária
Major Csaba
Mátyási Anita
Mészáros Ágnes
Misányi Renáta
Nádházi Beatrix
Pálinkás Alexa
Szentesi Ferenc
Szentesi László
Tóth András
Vajda Zsófia Sára
Varga Zoltán
Zeke Ildikó
1995
A
Ofő: Fábián Béláné
Barcsai János
Bán Sándor
Becze Melinda
Bujdos János
Farsang Géza
Holecz József
Kövesligeti Mariann
Lehoczki Adrienn
Melnikov Judit
Orbán Anikó
Papp Krisztina
Pirót József
Seprenyi József
Süket Krisztián
Szlatovics Ferenc
Tóbiás Renáta
B
Ofő: Borbás Györgyné
Baranyai Gábor
Demeter Helga
Fazekas János
Hanák Mónika
Kéri Tünde
Ládonyi Adrienn
Magócsi Mariann
Mester Attila
Nagy Éva
Nagy Tamás
Papp Róbert
Pásztory Tamás
Racskó Rita
Ruzsinszki Erika
Szente István
Török Amdrea
Valasek Gyöngyi
Vörös László
Walter Gergő
1994
A
Ofő: Matz Róbert
Benedikti Petra
Blaskó Mihály
Dunajcsik József
Gáti Kamilla
Jutas Róbert
Kajos Szilvia
Kis Judit
Koncz Krisztián
Krizsán Norbert
Mohácsi István
Pádár Andrea
Papp Attila
Róza Gábor
Sándor Melinda
Szabó József
Szegedi Nikolett
Tokovszki Tímea
B
Ofő: Demeter Izabella
Benedikti Viktória
Boros Sándor
Bujdos Mónika
Dudás Zoltán
Huszák Viktor
Jangyik Csaba
Kanalas Ildikó
Kele Zoltán
Kollár Ferenc
Leé Krisztián
Lehoczki Klaudia
Magó Róbert
Németh Ágnes
Óvári Krisztina
Panyik Andrea
Papp Bernadett
Papp János
Szabó Mária
Zatykó Andrea
1993
A
Ofő: Rapi Attila
Baranyai János
Bozsik Mihály
Becze Andrea
Bukta László
Dobos Attila
Dobos Zoltán
Farkas Edina
Földényi Roland
Gál Péter
Győri Gábor
Hornyák Erika
Kelemen Elvira
László Marianna
Lendér Miklós
Lukács Krisztián
Papp Tünde
Pálinkás Szilvia
Süket Tímea
Szabó Attila
Szabó Sándor
Sztahó Krisztina
Zajacz Mária
Wieszt József
B
Ofő: Fábián Béláné
Bernáth Éva
Darók Marietta Eszter
Dzsupin József
Fisz Gyöngyi
Fisz Jácinta
Gáti András
Horváth Zoltán
Hübs Renáta
Karsai Zsolt
Katona Imre
Kollár Róbert
Leé Mariann
Lehóczki Tímea
Major Róbert
Németh Anita
Orosz László
Pásztor Georgina
Pásztor Mihály
Polgár István
Szelecki Imre
Sztahó Sándor
Treszkai Lajos
Zatykó Zoltán
Veres Mihály
Vörös Éva
1992
A
Ofő: Dobai József
Becze József
Borissza Edina
Boros Etelka
Holecz József
Jeles Péter
Kibédi Gyula
Kolessza András
Koós Bálint
Lánczi István
Latyák Zoltán
Leé Beáta
Leé László
Nagy István
Oláh Enikő
Patyi István János
Szabó András
Szedlák Gábor
Szilágyi Zsuzsanna
Tóth Havaska Boglárka
Udvari Tamás
Vajda Viola
Varga Zoltán
Veroczki Judit
Zatykó Csilla
B
Ofő: Fábián Béláné
Barcsai Attila
Félix Nikolett
Hanák Tímea
Hornyák Piroska
Jangyik Erika
Jutas Tamás
Karsai Orsolya
Kertesi Krisztina
Kiss Marianna
Kocsis Tímea
Lomen Attila
Micsa Tímea
Nagy József
Pásztor József
Salamon Andrea
Sándor Ákos
Szabó Henrietta
Szalai Viktória
Székely Hajnalka
Tokovszki Anita
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Jakab Anita
Karnai Zoltán
Kovács György
Varga Anita
1991
A
Ofő: Matz Béláné
Bajkai Krisztina
Balogh Gabriella
Benedikti Károly
Duhaj Brigitta
Fazekas Margit
Horváth Zsuzsanna
Kis Mariann
Lukács Tímea
Mohácsi Mónika
Nagy Róbert
Németh Gábor
Nógrádi István
Pálfi Zsolt
Silman Attila
Szalai János
Tóth Szilvia
Treszlai Edina
Verebi Ambrus
B
Ofő: Fábián Béláné
Barotai Krisztina
Bori Attila
Csetneki Ildikó
Dunajcsik Brigitta
Fazekas Norbert
Földes Mónika
Galambos Csilla
Haller Anita
Kovács Attila
Magócsi Melinda
Maigut Vera
Mester Zoltán
Micsa Sándor
Morvai Krisztián
Németh Csilla
Pálinkás Ibolya
Szabó Zsolt
Ujlaki Vera
Zatykó Mihály
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Fialka Edit
Humenszki László
Kanalas Szilvia
1990
A
Ofő: Matz Róbert
Bán Orsolya
Bencsik Erika
Borissza Gábor
Brindza Ilona
Fényes Zsuzsanna
Hajdú Imre
Haller Gábor
Illés Roland
Kiss Gabriella
Kollár Mária
Koós Katalin
Kosztyú Krisztina
Krizsai Marianna
Latyák Erzsébet
Noviczki Nikoletta
Pálinkás László
Szabó Krisztián
Szabó Szilvia
Szelecki Szilvia
Tóth Erzsébet
Vitéz Gabriella
B
Ofő: Demeter Izabella
Ágoston Zsolt
Csercsa István
Detre Éva
Dobos József
Fazekas László
Gál Melinda
Hajnal Csilla
Haller Ferenc
Hedrich Rózsa
Jeles Ágnes
Kiss Zoltán
Kollár Edina
Korpics Zsolt
Kovács Sándor
Ládonyi Zsolt
Lovas Ibolya
Murárik Gábor
Német István
Papp Ferenc
Pádár Erika
Szerencsés Zoltán
Vaszi Ferenc
Vetési Nikolett
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Balázs Mihály
Huszák Zoltán
Kanalas János
Melnikov János
Tóth László
1989
A
Ofő: Szalontai Attiláné
Barcsai Beáta
Bencsik Hajnalka
Benedikti Brigitta
Dombi Tamás
Farkas Gabriella
Fényes Melinda
Galambos Krisztina
Hajdú Mariann
Horváth Erika
Jancsovics Ildikó
Kontra Tamás
Kovács Gábor
Ládonyi Gábor
Mészáros Norbert
Morvai Tamás
Murárik Krisztina
Patyi Andrea
Polgár Róbert
Salamon Gabriella
Szabó Attila
Szalai Gábor
Szilasi Tibor
Vajkai Tibor
Vetési Judit
B
Ofő: Gál Attila
Bus Krisztina
Csetneki Csaba
Dömötör Judit
Durázi Andrea
Hajdú Marianna
Halmai Sándor
Hangya István
Huszák Vilmos
Kálmán Krisztina
Kecskeméti Szilárd
Kincses István
László Anita
Lánczi Dániel
Magócsi Károly
Márton Tünde
Mészáros Mónika
Muhita Mónika
Murárik János
Ökrös Éva
Pető Erika
Ruzsinszki Andrea
Szabó István
Szalkai Júlia
Szemők Tünde
Takács Elvira
Verebi Szilvia
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Juhász Ferenc
Micsu Zsolt
Udvari Norbert
1988
A
Ofő: Blaskó Mihályné
Angyal Gábor
Aranyi Andrea
Bácsi Erika
Dzsupin Zoltán
Gál Richárd
Gecser Amália
Hakkel Tamás
Kanalas Mihály
Kolesza Éva
Lőrincz Csaba
Maigut Orsolya
Micsa Gabriella
Mód Zoltán
Muhita Krisztina
Noviczki Norbert
Panyik Attila
Pálinkás Brigitta
Polgár Ilona
Polgár Szilvia
Sörös Annamária
Szalai Krisztina
Török Sándor
Vitéz Mónika
Wolf Tibor
B
Ofő: Andó László
Bajári Mónika
Bálint Gábor
Bernula Sándor
Bencsik Zsolt
Bézi Enikő
Ésik Miklós
Gulyás Csaba
Halasi Zoltán
Haller Edina
Kelemen Attila
Kincses Zsolt
Kiss Sándor
Kocsis Erika
Kollár Bernadett
Kovács Ágnes
Latyák Zsuzsanna
Micsa Mónika
Németh Ágnes
Piszeczki Attila
Silman Ibolya
Tóth Attila
Tóvölgyi Anikó
Töröcsik Roland
Vörös György
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Barna Zoltán
Brindza Mária
Csirik Erika
Mitró József
Vass Attila
1987
A
Ofő: Matz Béláné
Bátonyi Szilárd
Enyedi Andrea
Fazekas Nóra
Girászi István
Hornyák Balázs
Illés Raymond
Jankovics Mónika
Juhász Tibor
Kollár Krisztina
Kontra Csilla
Krecsák Mónika
László András
Lipcsei Róbert
Méhész Ildikó
Molnár Ferenc
Molnár Veronika
Sallai László
Sallai Zoltán
Szalai Judit
Tóth Zsuzsanna
Üveges Zsolt
Walter Éva
B
Ofő: Fábián Béláné
Bernula Zsuzsanna
Burján Borbála
Demecs Klára
Doór Béla
Félix Viktor
Fényes Mónika
Kátai Csaba
Karsai János
Karsai Krisztina
Lesti Piroska
Lökös Attila
Magócsi Péter
Micsu Attila
Mohácsi György
Nagy Brigitta
Silman Gábor
Sörös Ilona
Szabó Zoltán
Szemők Margit
Tóth Lajos
Tóth Edit
Zlinszki Csaba
Speciális tagozat
Ofő: Wolfné P. Katalin
Polgár Zsolt
Szemők Zsolt
1986
A
Ofő: Szalontai Attiláné
Balla Tibor
Bán Barbara
Baranyai Mónika
Baranyai Róbert
Bajkai Andrea
Bíró Zoltán
Doór Erzsébet
Glonczi Péter
Haller József
Haller Veronika
Hegymegi Zsuzsanna
Humenszki Zoltán
Jeges Ildikó
Kalmár Tünde
Kanalas Erika
Kecskeméti Szilvia
Kiss Sándor
Lánczi Renáta
Leé Anikó
Lovas Emese
Lökös Gábor
Murárik Sándor
Nagy Pál
Német Mónika
Pásztor Judit
Polgár Irén
Kajos Magdolna
Révész Edina
Szabó Csilla
Szabó Judit
Szabó Tünde
Szilasi Ildikó
Udvari István
Speciális tagozat
Ofő: Wolfné P. Katalin
Panyik László
Silman László
Tóth Zsuzsanna
1985
A
Ofő: Demeter Izabella
Bán Beáta
Burján Klára
Czerván Sándor
Detre Rozália
Farkas Tibor
Gáspár Zoltán
Gubik János
Horváth László
Jankovics Gyula
Jobbágy Andrea
Kanalas Erzsébet
Koleff Mária
Koleff Sándor Miklós
Lendér István
Lusták Ágnes
Magócsi Márta
Mányi Tibor
Murárik János
Pálinkás János
Szabó Katalin
Szabó Teréz
Szalai Edit
Szalkai János
Szalontai Attila
Szemők Ilona
Székely Éva
Szomjú Izabella
Török Pál
Ujlaki Zsolt
Végh Erika
Zajacz Katalin
Zlinszki Zsolt
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Krisztina
Dömötör Attila
Ésik Ferenc
Jarábik Zsolt
Polgár József
Rostás József
Tóth Andrea
1984
A
Ofő: Szalontai Attila
Bátonyi Roland
Bokros Kinga
Doncsesz Tünde
Jarábik Andrea
Katona György
Kálmán Ildikó
Kálmán István
Kátai Mária
Kocsis Julianna
Kukucska Zsolt
Kukucska László
Micsu Károly
Nagy Ágnes
Nagy Zoltán
Panyik Éva
Pásztor Andrea
Renge Annamária
Szabó László
Tóth Csilla
Tóth Erika
Udvari Zoltán
Vágvölgyi Tünde
Zsengellér Andrea
B
Ofő: Andó László
Barta Zsolt
Esler Szilvia
Fényes László
Gaál Mária
Győri Gabriella
Haller Anna Mária
Haller Ildikó
Horváth István
Kanalas Anna
Kosteczky Árpád
Kovács Ferenc
Lipcsei Tünde
Magócsi Tamás
Molnár Gábor
Németh József
Pető Ilona
Szikszó Balázs
Vajkai József
Váradi Attila
Wolf István
Tóth Mihály
Speciális tagozat
Ofő: Balogh István
Kupai Ferenc
Vaszi Erzsébet
1983
A
Ofő: Szalontai Attila
Bencze Zsolt
Dobó Hajnalka
Dzsupin Imre
Gulyás András
Horsik Ildikó
Jeges József
Karsai András
Kálmán Olga
Kecskeméti László
Kocsis Erzsébet
Krizsai Ilona
Lasán Róbert
László Hajnalka
Ország János
Pálinkás István
Perge György
Pintér Gyula
Révész Tímea
Szalánczi Katalin
Szerényi Tünde
Szomjú Antal
Szűcs Erzsébet
Timkó József
Vad Ibolya
Vágvölgyi Judit
Velő Zsuzsanna
Weisz Attila
Speciális tagozat
Ofő: Fábián Béláné
Kupai József
Vaszi György
1982
A
Ofő: Matz Béláné
Árvai Katalin
Bálint Róbert
Balla zoltán
Bán Ferenc
Bán Zoltán
Boldizsár Tünde
Bonya Tünde
Burán Attila
Burján Edina
Detre Zsuzsanna
Dobó Róbert
Dohány Tibor
Ésik Mária
Esler Gyöngyi
Ferenczi József
Gál Domokos
Haller Hajnalka
Janik Mihály
Járadi László
Kálmán Éva
Kontra Károly
Kukucska Tünde
Kürti Zoltán
Lesti László
Mána Béla
Márton Erika
Morvai Pál
Nagy Tibor
Nyitrai Klaudia
Ország Zsolt
Ökrös Mária
Pádár József
Pete Judit
Rendek Csilla
Schmidt Árpád
Szalay Krisztina
Szerb Margit
Szűcs Attila
Vajkai Mária
Vörös Erika
Zsákai Zsolt
Zsengellér Gabriella
Speciális tagozat
Ofő: Wolfné P. Katalin
Jarábik Sándor
Micsa János
Panyik István
1981
A
Ofő: Demeter Izabella
Angyal Katalin
Badár Katalin
Dobó Gyula
Dobó Ildikó
Gönczy Csaba
Gombos Judit
Hering Ágnes
Horsik Attlia
Horváth Gábor
Kálmán Erzsébet
Kanalas Erzsébet
Karóczkay Károly
Katona Lajos
Koday Elvira
Kapics István
Kürtösi Anna
Lavicska Ildikó
Micsu Erika
Németh Mária
Pálinkás Éva
Parág Katalin
Perge Terézia
Pitkó Ferenc
Renge Ildikó
Szente Hajnalka
Szűcs János
Tóth Csaba
Tóth Gábor
Tóth Márton
Varga Ludmilla
Vörös Katalin
Zsengellér Anikó
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Katalin
Kupai Hajnalka
Kürtösi János
Lendér Csaba
Vaszi Mária
1980
A
Ofő: Szalontai Attiláné
Balogh Gyula
Bartalos Róbert
Dengyel Judit
Dobó Katalin
Dobó Márton
Dobó Zsuzsanna
Dömötör János
Farkas Ilona
Fekete Tibor
Gombos Judit
Haller Margit
Kálmán Ágnes
Kocsis Mária
Kovács Ildikó
Kosteczky Zsuzsanna
László Éva
Móra Gabriella
Nagy Erzsébet
Ökrös Katalin
Pálinkás Ilona
Pozsár Sándor
Radnits István
Révész Ibolya
Szerb Edit
Szikszó Sándor
Szilágyi Csilla
Szűcs László
Zsengellér Ágnes
Szatmári Tibor
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Kanalas József
Szemők József
Tóth Attila
Vaszi Ilona
1979
A
Ofő: Fábián Mária
Antalicz Róbert
Árvai Anikó
Babicz Tibor
Balázs Mária
Bácsi Gyula
Bus Gábor
Bori Csilla
Boros Csilla
Boros Csilla
Dunajcsik Erzsébet
Farkas Erzsébet
Forszter Erzsébet
Gáspár György
Gecser János
Hering Edit
Horsik János
Kálmán János
Kanalas Magdolna
Kedves János
Kukucska László
Lesti Ágnes
Lomen Erzsébet
Lovas Erika
Motloh Erzsébet
Murárik Ildikó
Országh Mária
Pintér Ildikó
Radnics Edit
Radnits Róbert
Rigó András
Szedlák Mihály
Tóth Katalin
Udvari Sándor
Zsíros Imre
Zentai Erika
Kucsák Irén
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Katalin
Gargya Attila
Rostás Attila
Rostás Elemér
Sallai Zsuzsanna
Tóth János
1978
A
Ofő: Matz Béláné
Angyal Ágnes
Antalicz Anikó
Borkúti Pál
Erős Julianna
Haller Margit
Jansik Mária
Járadi Tünde
Kardos Zoltán
Kálmán Mihály
Kátai László
Kecskeméti Ferenc
Kovács Zsuzsanna
László Márta
Lázi Irma
Lázi Margit
Leé Erika
Lendér Ferenc
Morvai Zoltán
Nagy Árpád
Nagy Ildikó
Nyúl Gabriella
Palásthy Katalin
Pál György
Radnits Teréz
Sallai Erzsébet
Sáránszki Erika
Sebestyén Béla
Szemők József
Sztahó Edit
Szűcs Anikó
Weisz Erika
Zsengellér Ildikó
Zsengellér Sándor
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Katalin
Kucsera Péter
Sáránszki Éva
Tóth Anna
Udvari György
1977
A
Ofő: Demeter Izabella
Aranyi Erika
Bákonyi Julianna
Beleki Marianna
Bujdos Edit
Csifári Judit
Dobó István
Dobó László
Fekete László
Forgó István
Gáspár János
Gombos Ferenc
Hajdu Tibor
Haller Erzsébet
Kanalas Mária
Kozma Ágnes
Kürtösi Károly
Lendér Etelka
Mahalek Mária
Nagy Mária
Sáránszki János
Szerb Ilona
Timkó Mára
Torma László
Tóth Erika
Tóth Ferenc
1976
A
Ofő: Dr. Csanády Gusztávné
Bálint Mária
Bácsi Sándor
Borkuti Éva
Bozsik Eszter
Dengyel Mária
Dobó Mária
Dobó Sándor
Farkas Sándor
Hering Sándor
Huszti Gizella
Ivády Erika
Jansik József
Kocsis Éva
László Erzsébet
Lesti Erzsébet
Lovas Gábor
Méhész Ilona
Molnár Mária
Nagy Edit
Orosz Ilona
Pálinkás Ferenc
Papp Béla
Rostás Gyula
Sáránszki Mihály
Sarlai Mária
Schmidt Attila
Szabó Jolán
Szegedi László
Vad Sándor
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Krisztina
Fekete László
Motloch Júlia
Tóth Albert
Udvari Éva
1975
A
Ofő: Fábián Mária
Baranyai Zoltán
Bernula Ildikó
Boros Sándor
Bujdos István
Dohány József
Dunajcsik László
Farkas Mária
Fazekas Sándor
Fekete Antal
Jancsovics István
Kedves Éva
Kucsera István
Kürti Ferenc
Méhész Ilona
Micsa Teréz
Nagy László
Pálinkás Gábor
Parág Péter
Pintér Gyöngyi
Sallai Mária
Sándor Judit
Szalkai Tibor
Szekér Piroska
Tokovszki Sándor
Speciális tagozat
Ofő: Perényi Krisztina
Burán István
Csere Lajos
Pálinkás István
Szabó Katalin
Sztahó István
Tóth Mária
1974
A
Ofő: Szalontai Attiláné
Antalicz Attila
Babicz Károly
Badár Irén
Báthory Ilona
Borkuti Katalin
Bujdos János
Forszter Zoltán
Herédi Judit
Hering Mária
Jáger Ibolya
Juhász Tibor
Kiss Anna
Kiss Mária
Kocsis Mária
Kürtösi Éva
Lajos Erika
Lendér Sándor
Lovas Julianna
Markó Magdolna
Mészáros Béla
Mészáros István
Morvai Judit
Nyúl Zsuzsanna
Orbán Balázs
Pete Erzsébet
Papp Katalin
Pacsuvalszki Mária
Sáránszki János
Szemők Éva
Tóth Klára
Török Ilona
Tuska Ferenc
Vad Mária
Vad Zsigmond
Varga Dezső
Speciális tagozat
Ofő: Végh József
Ali László
Bujdos Miklós
Bencsik Péter
Fekete Antal
Gargya János
Haller Mihály
Jeges Sándor
Leé Antal
Papp Tibor
Szántai Sándor
Szente István
1973
A
Ofő: Végh József
Antalicz József
Bori Gabriella
Bozsik Márta
Bujdos András
Csetneki Gyöngyi
Dobó Mária
Füri István
Hackel Julianna
Hering Erzsébet
Jáger István
Kálmán Mária
Kürtösi Zsuzsanna
Lendér László
Mahalek László
Molnár Mária
Pacziga Teréz
Pályi Sára
Polgár Erzsébet
Pokorny Ágnes
Ratku Katalin
Szalkai László
Sztahó Erzsébet
Szűcs Gabriella
Tóth Erzsébet
Tuska Ágnes
Veszelka László
Dolgozók esti
iskolája

Ofő: Andrássi Győző
Farkas Imre
Fazekas János
Felföldi Mihály
Felföldi János
Orosz András
Sáránszki János
Szabó András
Speciális tagozat
Ofő: Maigut Józsefné
Orosz András
1972
A
Ofő: Dr. Csanády Gusztávné
Balázs György
Baranyi János
Bár Katalin
Barcsai Ibolya
Barcsai János
Báthory György
Benedikti Éva
Boldizsár Éva
Bujdos Klára
Burán Erzsébet
Csere Éva
Dancsok István
Forszter Jenő
Hajdú Sándor
Halasi Erzsébet
Hegyes Sándor
Kiss Hajnal
Lajos Katalin
Markó Rózsa
Murárik István
Nyúl Éva
Orbán Jenő
Orbán Tibor
Szalkai Éva
Szentesi Katalin
Tokovszki István
Tihamér Ilona
Dolgozók esti
iskolája

Ofő: Végh József
Kardos István
Horváth Sándor
Madarász Dezső
Speciális tagozat
Ofő: Várday Györgyné
Sztahó László
1971
A
Ofő: Fábián Mária
Báthory András
Bákonyi Mária
Bozsik Mihály
Csillag Bálint
Dobos Sándor
Gubik Gyula
Huszák Valéria
Jangyik László
Kapás Erzsébet
Komár István
Kürtösi Mária
Lánczy Julianna
Latyák József
Leé László
Lendér Mária
Lomen Mihály
Mészáros Judit
Nagy Margit
Nagy Károly
Orosz István
Parág András
Pete Béla
Práder Zsuzsa
Rostás András
Szabó Klára
Szántai Zsuzsa
Torma Katalin
Vörös László
Speciális tagozat
Ofő: Kőrösladányi Edit
Kovács József
1970
A
Ofő: Andrássy Győző
Antalicz István
Bencsik Rózsa
Benedikti Mária
Benedikti Mihály
Boldizsár Rózsa
Boros László
Bozsik Attila
Csetneki Valéria
Ecsedi István
Gál Zsuzsanna
Hanák Teréz
Huszák Lőrinc
Huszár János
Kertesi István
Kiss Erzsébet
Mahalek Margit
Majguth Anikó
Mészáros István
B. Nagy Károly
Pálinkás Mária
Pályi Pál
Szabados Ferenc
Szabó József
Szőke Magdolna
Tihanics Imre
Tokovszki Erzsébet
Tóth István
Tóth Margit
Tulik Ágnes
Valasek György
1969
A
Ofő: Végh József
Andrássi Győző
Antal Edit
Banai Éva
Bori László
Demeter Károly
Fekete Rozália
Jangyik József
Kalmár Edit Katalin
Kalmár István
Kardos István
Kátai István
Komár Erzsébet
Leé Imre
Mészáros Marietta
Oláh László
Perjési Rózsa
Princz István
Princz Mátyás
Váraljai Györgyi
Vörös János
B
Ofő: Bölöni Emőke
Bákonyi Piroska
Bujdos Anna
Bujdos Sándor
Darai Erzsébet
Duchaj Judit
Ecsedy Sándor
Haidinger Erzsébet
Jutas Ferenc
Kálmán János
Kedves Ilona
Kedves Katalin
Nagy Éva
Nagy Sándor
Németh Imre
Palugyai István
Parág István
Szelényi Judit
Sztahó Sándor
Tóth Mária
Tulik Ilona
1968
A
Ofő: Andrássi Győző
Antalicz Katalin
Antalicz Rozália
Balázs Lenke
Benedikti Sándor
Ecsedi János
Fekete Attila
Herédi József
Huszák Vilmos
Karsai Sándor
Kedves László
Kovács Mihály
László Erzsébet
Lendér János
Magyar András
Mohácsi Sándor
Palugyai János
Parág Pál
Pálinkás Márta
Pályi Mária
Szalai Gábor
Szerencsés Julianna
Valasek László
Verovszki Antal
Veszelka Margit
Dolgozók esti
iskolája

Ofő: Timkó József
Balogh Gyula
Fekete Béláné
Kardos Istvánné
Mészáros József
Palugyai János
Szabó Gábor
Tóth Istvánné
Jeszenszki Sándor
1967
A
Ofő: Végh József
Andrássi Éva
Bákonyi Ilona
Bori István
Boros Katalin
Bozsik Ibolya
Bujdos Mihály
Darók György
Duhaj Sándor
Farkas Borbála
Fekete Éva
Fekete József
Gecser Rozália
Jangyik Mária
Jancsovics János
Kapás Ibolya
Kassa Katalin
Komár Irén
Kun János
Kuzsdra Margit
Lipcsei Mária
Majer Katalin
Nagy Ibolya
Nagy István
Parág Julia
Pádár Sándor
Pálinkás László
Pokorny Róbert
Polgár István
Porcellán Sándor
Szántai Sándor
Szelényi Edit
Torma Edit
Udvari Mária
1966
A
Ofő: Kiss Dénesné
Achermann Péter
Antalicz Lídia
Bartos Valéria
Bán István
Demeter Mária
Bíró János
Fekete Katalin
Földvárszki Zsuzsanna
Jancsovics János
Jangyik Sándor
Jutas József
Lánczi Dániel
Lendér István
Mahalek Erzsébet
Micsa Gizella
Murárik János
Nagy Béla
Nagy Piroska
Palugyai Sándor
Paluska Judit
Pokorny Györgyi
Porcellán Gizella
Tóth János György
Veres Lajos
Vitéz Margit
Zverencz Pál
Dolgozók esti
iskolája

Ofő: Herceg István
Bóka Ferenc
Fehér Sándor
Sztahó József
Török Lászlóné
1965
A
Ofő: Herceg István
Antalicz Mária
Bákonyi István
Bán János
Benedikti Károly
Hackel Lajos
Holló Margit
Kasza László
Kedves Pál
Krizsanics Éva
Latyák László
Magócsi Károly
Schönléber Erzsébet Magdolna
Sörös Mária
Szántai Ilona
Szekér Katalin
Verovszky Ágnes
1964
A
Ofő: Bölöni Emőke
Antal Rozália
Antalicz Piroska
Borissza Gábor
Csanády Mária
Farkas Katalin
Huszthy Péter
Jeges József
Kállai Ilona
Kassai János
Keve Margit
Lipcsei István
Mohácsi György
Nagy György
Nagy Sándor
Pálinkás Sándor
Serfőző János
Perjési Klára
Polgár József
Rendek Mária
Sallai László
Szabó Erzsébet
1963
A
Ofő: Lengyeli Józsefné
Bartos Mária
Böjti Éva
Dobos József
Farkas Margit
Fazekas József
Fábián Júlia
Gecser Mária
Huszthy Éva
Kukucska Károly
Kulcsár Sándor
Magócsi Teréz
Majer Jolán
Molnár Erzsébet
Nagy Zsuzsa
Pete Sándor
Sinkó Erzsébet
Szabó Sándor
Szalai Attila
Vida Mária
1962
A
Ofő: Pokorny Róbertné
Balázs Gyula
Bán Sámuel
Bán Sándor
Bátonyi József
Fekete György
Hegyi Julianna
Kálmán István
Kiss Erzsébet
Maigut Teréz
Sebestyén János
Szalkai János
Szentesi Júlia
Szerencsés Ferenc
Verovszki Emma
Virág Ilona
1961
A
Ofő: Pokorny Róbertné
Balázs Katalin
Baranyai Mihály
Bán Ida
Bimbó Erzsébet
Dobos Júlia
Halasi Judit
Holló Lídia
Huszár Edit
Jeges Erzsébet
Lengyeli László
Magócsi Rozália
Mohácsi István
Ványi Katalin
1960
A
Ofő: Csehók Ernőné
Antal Mária
Bán György
Gál György
Gál Pál
Jávorszki Károly
Karsai András
Kertesi Klára
Lukács Piroska
Magócsi Lajos
Magócsi Tibor
Maigut József
Pálinkás János
Szabó Júlia
Szalai János
1959
A
Ofő: Csehók Ernőné
Albert Borbála
Bán Sándor
Bátonyi Mária
Bujdos Margit
Kovács Mária
Leé Margit
Magócsi Magda
Pálinkás János
Szemők Erzsébet
Szőcs Erzsébet
Tulik Katalin
1958
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Albert Éva
Antal Éva
Bukros Erzsébet
Hegyi Sári
Inoka Pál
Kiss Mária
Lengyeli Piroska
Sebestyén Katalin
Sinkó Teréz
Szabó Mária
Takács Mária
1957
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Batár Ágnes
Kátai János
Nagy Imre
Pálinkás István
Sztahó Teréz
Tóth Sarolta
1956
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Beleki Sarolta
Burján Imre
Fazekas Ádám
Fásy Csaba
Fekete Katalin
Járadi Margit
Petővári Anna
Sebestyén Géza
Sebestyén János
Varga János
1955
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Asztalos Margit
Erőss Sándor
Lukács Károly
Magócsi Júlia
Sinkó Margit
Szabó István
Sztahó Mária
Tövis László
1954
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Duchaj Anna
Halasi János
Kiss János
Krsjak József
Magócsi Erzsébet
Magócsi Mária
Novák Zsuzsa
Szabó Sándor
Tóth Aranka
Varga Rozália
1953
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Baranyi János
Batár Judit
Bogdán Erzsébet
Esler Sándor
Pánti Erzsébet
Szőcs Júlia
Zsengellér Sándor
1952
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Bukros Viola
Fásy Attila
Horváth Aranka
Pálinkás Anna
Sztahó Zsuzsa
Zsengellér János
1951
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Asztalos Ilona
Gál Mária
Járadi Ilona
Kedves Katalin
Kucsera István
Nagy Ilona J.
Nagy Ilona K.
Pál György
Saller Eszter
Szabó Piroska
Vörös Károly
1950
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Jáger István
Radnits István
Sándor Jenő
Vásárhelyi Ervin
1949
A
Ofő: Zsögön Andrásné
Bori Sándor
Dengyel Pál
Járadi László
Pete András
Magócsi József
Magócsi Margit
1948
A
Ofő: Bekker Rozália
Berinszki Erzsébet
Bimbó Julianna
Dobos Magdolna
Fekete Zsuzsanna
Kenyeres Lídia
Kovács Ilona
Nagy Károly
Pintér János
Tóth Margit
1947
A
Ofő: Bekker Rozália
Antalicz István
Berinszki Erzsébet
Forszter Jenő
Jáger Irén
Járadi Mária
1945
A
Ofő: Oláh István
Csetneki Mihály
Dancsok János
Darók György
Fazekas Rozália
Fekete Imre
Fekete Julianna
Gasparidesz Mária
Halasi Károly
Haluszka Mihály
Hosszú Mihály
Kis Zsuzsanna
Palek Mária
Radnics Mária
Szalkai Ferenc
Szőke Mária
Szabó Imre
1944
A
Ofő: Oláh István
Asztalos Erzsébet
Bimbó Mária
Beleki Mária
Boros József
Demeter Ilona
Fazekas Ida
Kedves József
Miczkó János
Monori Erzsébet
Pál István
Pete Sándor
Tóth Julianna
1943
A
Ofő: Oláh István
Barány Teréz
Csetneki Zsuzsanna
Fazekas Amália
Kovács Mária
1940
VI. osztály
Ofő: Marrsy Blanka
Antalicz József
Bán Erzsébet
Burán Károly
Demeter Károly
Demeter Sándor
Gasparidesz Erzsébet
Gregus Rozália
Kasa Julianna
Kovács János
Miczkó Margit
Nagy József
Ohát Ilona
Vörös János
1939
VI. osztály
Ofő: Domokosné Titt Mária
Bori István
Darók Katalin
Hadas Teréz
Hochstein Mihály
Miczkó Károly
Molnár Eszter
Palek Mária
Pál Lajos
Szabó Margit
Tóth István
1938
VI. osztály
Ofő: Jakab Ilona
Dobos Ferenc
Franyó Irma
Gasparidesz Pál
Gulyás Mihály
Horváth Rozália
Kasa Pál
Mészáros Lajos
Turcsán Mária
Vörös Sándor
1937
VI. osztály
Ofő: Domokosné Titt Márta
Demeter Margit
Fekete István
Hadas Ilona
Hochstein Erzsébet
Juris Margit
Magócsi Károly
Zverencz Pál
1936
VI. osztály
Ofő: Jakab Ilona
Antalicz István
Antalicz János
Antalicz József
Bajkai Károly
Gál Pál
Hadas Ilona
Havrella János
Kiss Erzsébet
Molnár Erzsébet
Sárán Mária
Szabó Erzsébet
1935
VI. osztály
Ofő: Domokosné Titt Márta
Bartucz Irén
Mária
Fekete András
Haraszti Károly
Hochstein Ferenc
Kálmán Lídia
Kovács Imre
Ladányi László
Szénási Mária
Zverencz József
1934
VI. osztály
Ofő: Jakab Ilona
Adler Margit
Bán Dániel
Fekete Mária
Huszár Károly
Kovács Márta
Miczkó István
Miczkó Zsuzsanna
Zöllei Mária
1933
VI. osztály
Ofő: Kiss Jenőné
Csetneki János
Diós József
Haraszti Zsuzsanna
Huszár Károly
Magócsi Erzsébet
Mészáros József
Pázsi Ilona
Polgár János
Serfőző István
1932
VI. osztály
Ofő: Meskó Lenke
Burján Eszter
Lackó Julianna
Nagy Mária
Palek Teréz
Vörös Anna
Zöllei Jolán
1931
VI. osztály
Ofő: Barkász Károlyné
Antalicz István
Balázs Gyula
Bokros Róza
Dobos Ilona
Dobos József
Magócsi Julianna
Miloszodni János
1928
VI. osztály
Ofő: Gyurka Elvira
Deli Gizella
1927
VI. osztály
Ofő: Rhédei Gizella
Hegyi Sándor
Magócsi Erzsébet
Szluka Pál
Tóth József
Copyright© Lőrincz Tímea 2018-2019